SHES FELLNET 16 " fix 100-OFERTE SOT

Shitet nga: xxx 31 Maj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES DHE NDRROJ
Kane nevoje pak per perpunim por ne gjendje te rregullt dhe funskionale
per me shum info: kontakto ne tel

Oferte SOT.
Viber
+377 44 979 202


tag iphone samsung mercedes c class audi bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim