4 goma te dimrit m+s 175 70 13 sava

Shitet nga: goma 12 Pri 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
flm merrjep u shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim