Fellne per Opel

Shitet nga: fellne 11 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17-she. Jane ne gjendje te mire. Jane kompatibile per te gjitha veturat e markes OPEL ( Vectra, Astra, Zafira,Meriva ) prej vitit 2000 e tutje.
Per me shume detaje vizitone linkun e meposhtem.

http://www.ebay.de/itm/Original-Opel-Alufelgen-Sommerrader-17-Zoll-u-a-fur-ASTRA-H-GTC-Radnabenkappen-/141224761585?pt=Auto_Komplettr%C3%A4der&hash=item20e1a6d8f1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim