u shiten flm merrjep Goma 195-50-15 per dimer

Shitet nga: Leutrim 04 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Sbiten dy goma 195-50-15 per dimer dhe ver - vıber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim