1 bandash 14 per golf 4

Shitet nga: xxxxx 19 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 1 bandash 14 per golf 4

per info;049864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim