195/50 R16 CONTINENTAL

Shitet nga: Hilti T5 01 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma CONTINENTAL
3copa
195/50
R16
M+S
Shum t'rujtne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim