195.65.15 195.65.15

Shitet nga: lavdim 17 Jan 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dy par goma shum pak te perdorne veq sa jon ardh me kerre tzvicrres qmimi 120 4copa jon shum te rujtne si te reja halo viat favrikisht i kan


tel 044273462 dhe 049445220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim