195-70-15 me C

Shitet nga: Adem 12 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195-70-15 me c. Jan per komba dmth qe jan me oesh te ran.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim