2 goma Continental te veres. Madhesia 205 60 50R

Shitet nga: Valon 13 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Cmimi eshte i pa negociueshem dhe nuk bej ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim