2 goma me bandasha te veres

Shitet nga: ???? 08 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma me bandashta 195.65.r15 jan te veres as nuk dridhin as kurgjun


VIBER+37749522289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim