2 guma te reja 175.70.13

Shitet nga: golf 09 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma te reja 13 jon 175.70.13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim