4 goma 255-50-20

Shitet nga: Adem 16 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 255-50-20 te katertat vetem 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim