4 Fellne Per Audi Tauran Sharan Golf5 Pasat Merc..

Shitet nga: Vw Audi Pasat 27 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellne Per Kto Lloj Veturash

Pasat
Mercedes
Golf 5
Sharan
Tauran
Audi A 4 A6
Fellnet jan me Goma Dhe Jan Thuja Se te reja Nuk dridhin as njana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim