4 Goma 205/55-16 te veres 10euro copa

Shitet nga: toni 15 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2copa hankook dhe 2copa michelin
viber+38649864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim