4 Goma michelin 225 55 16 per ver

Shitet nga: goma 28 Mar 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 225 55 16 per ver michelin 4 copa , 20euro copa,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim