4 Guma

Shitet nga: gomat 21 Krr 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jon 4 gomat michelin 225 /55 nr 16.
te veres


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim