4 bandasha numer 15 me 5 bira

Shitet nga: toni 20 Krr 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandashat jan te njejt 4 copa 15 me 5 bira(vrima)
origjinal bojn per opel zafira
po mundeni mej ngjit edhe wv passat golf 5,mercedes seat etj viber +38649864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim