4 goma 175/70R14

Shitet nga: Besart 17 Nën 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma 175/ 70 R 14
Me bandasha pothujse te rea shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim