4 goma 195-70-15 me C

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 195-70-15C jan te katertat te njojta dhe te rujtne.kemi dhe nunra te ndryshem te gomave. Gjindemi ne shypkofc te mitrovices perball viva fresh store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim