4 goma 25 euro - 205 55 16

Shitet nga: B 04 Maj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER: 049 345 885

- Shiten gomat nr 16..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim