4 goma me fellne Alumini

Shitet nga: Lulzimi 22 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma me fellne Alumini ne forme ( ylli ) dimensioni 15- she te cilat perdoren ne GOLF - 2 - 3

fellnet jan ne gjendje super te rregullt . per me shum informata na kontaktoni ne nr . 044425569

qmimi eshte 180 por qmimi eshte i diskutueshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim