4 goma me fellne M+S

Shitet nga: **** 09 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jane pothuajse te te reja M+S 195 55 R15
boj ndrrim me fellne dhe goma 14

sipas marveshjes

049 272 290 044 934 456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim