4 goma per vetur

Shitet nga: fuat 23 Dhj 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma 185/65 15. me qmim t volitshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim