4 goma te veres 215-45-16

Shitet nga: Adem 19 Krr 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 215-45-16 te veres jan 4 te njojta firma mixhelin jan me mbrojts te fellges. Kemi nr te ndryshem te gomave . Viber whatsaap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim