4 goma te vetures

Shitet nga: ardian 29 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e vetures me dimensione 205/55R 16 janë te veres qmimi per copë 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim