4 goma

Shitet nga: kastriot 26 Sht 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te kerrit kontinentale 205/55 r 16 qmimi per 4 gomat 80 € nr tel 049676063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim