4 goma

Shitet nga: michelin goma 12 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon 4 goma te veres michelin 225\55 nr16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim