4bandasha per mercedes numri 16

Shitet nga: toni 11 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandasha per mercedes numri 16 me 5vrima 4copat e njejt viber +38649864160 whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim