5 goma 235/65-17 t'dimrit

Shitet nga: toni 23 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
+38649864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim