AKSION-Shes Gomen e re 185/65/15 m/s bej ndrrime

Shitet nga: Veton 21 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomen e re vetem ni muaj e perdorur 185/65/15 m/s Eshte prodhim I Holandes bej dhe ndrrime nese me pershtatet qmimi I fundit 30 euro me ndrrime 40 euro pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim