Aksion1gom185/65/15 M/S thuajse eRe +2 goma gratis

Shitet nga: enisi 11 Qer 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 1 gom Dimrite 185/65/R15 M+S Eshte pothuajse e re nje muaj e perdorur qmimi 30 ero + 2 goma te bajtura Ju vin gratis qmim eshte I fundit bej nderrime nese me pershtatet qmimi me nderrime ndryshon Vetem me 30 ero I merrni 3 goma 1 dimrit thuja te re + 2 Goma bajtne Gratis gomat jan keto ne foto pres bleres serioz email ADR erijoni_05@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim