Alu Felga 16

Shitet nga: Bujar 05 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose nderrohen Alu Felgat per Audi.
Alu Felgat jane 17-tshe
Ndrrohen me Alu Felga 16.

Qmimi per shitje eshte 350 Euro.

Ju mirepresim ne nr. e tel.
044 793 440
049 245 124 + Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim