Auto fellne per gollf 3 passat etj

Shitet nga: gzim 06 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet per gollf 2. 3 . Passaat etj tmira shummm qmimi i diskutushum pak flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim