Auto pjesé servis LENTI 1

Shitet nga: Florent 06 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi pjes per vw golf 4 ,5, tdi ,vr6 dhe gti 16v
VW golf 5 2.0 tdi 1.9 TDI
Touran. 2004-2010 TDI 2.0 1.9 TDI
Sharan 99 -2004-07 1.9 TDI 2.0 TDI
Passat 3c 2.0 tdi 1.9tdi 2.0 DSG .- 6 shpejsi MANUAL 2005-2010
passat, b5 94- 99 -2003-2004
Audi A3. A4. A6- 97- 2003.-2010


Seat ,Bmw, Reno, Opel ,Fiat
Mercedes 190. 200 dhe 300 turbo etj....
Me garancion qmime te volitshmr
nr. 044-210-500' ,049-707-894, 049-369-195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim