AutoLarje

Shitet nga: Erdin 25 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes autolarje ne gjendje perfekte,e sapoardhur nga Gjermania.Pres bleres serioz.Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim