BANDASHA ME GOMA TE REJA 15 - GOLF 5 - AUDI

Shitet nga: egzon 03 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR   220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandashat me goma te reja
java e 14
viti 20015
per golf 5 audi a4 audi a6 etj etj
044 517 958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim