BANDASHAT METALIT 15 ME GOMA 195 15 60

Shitet nga: hilta 23 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
KEMI BANDASHT ME GOMA 15 60 195 KTA JAN KAN NE LANCIA BAJN EDHE PER FIAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim