BMW / BBS - RX507 / 18 inch

Shitet nga: BBS 23 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet origjinal BBS Rx507 / R18

Verejtje : Jane vetem 3 fellne dhe pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim