BMW X5

Shitet nga: albert 14 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes

2 goma continental 275 50 r19
2 goma dueler 235 55 r19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim