Bandash per VW golf 1

Shitet nga: EDIN 24 Qer 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes banashat per golf 1 i bojn edhe per vw 2 dhe 3 gomat i ka te veres KUMHO 175/70/13 jane te posa balansuara dhe ventilat e ri 044 510 537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim