Bandash per ford focus 14 ose per audi

Shitet nga: adem 29 Nën 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 bandash per ford focus 14 ose per audi ,foto e vjeter ,jan te lyera me mat ,ngjyr te zeze perfect
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim