Bandash reno laguna

Shitet nga: aroni 12 Sht 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasha 16 te reno lagunes jan te ri shum te mir jan me rrotkapne (kapak) shum te mir me qmim te volitshumm per blers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim