Bandasha per Bmw

Shitet nga: Durim 15 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Bandasha per bmw 15 coll jan shum tmir nuk jon demtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim