Bandasha per polo

Shitet nga: Adem 08 Sht 06:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat per polo jan 14 coll me 5 vrima. Shiten me goma ose pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim