Bandasha 15-she VW Bora,Golf 4

Shitet nga: Salih 18 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kater bandasha ne gjendje te shkelqyeshme 15-she. Bojn per VW Bora,Golf 4 dhe per Audi 3. Meqenese i kam blere fellnet bandashat po dua me i shite se ma nuk po me duhen. Jane te sjellura nga Zvicra me VW Bora. Edhe nji here jane ne gjendje te shkelqyeshme. Bile hala i kane te lepitura tiketat e prodhimit nga fabrika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim