Bandasha per jeep

Shitet nga: Fellne 19 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandasha per jeep jan shum te rujtun edhe me senzora ne ventilla 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim