Bandasha per opel me 5 vrima

Shitet nga: Ajet 18 Nën 06:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha per opel astra g dhe h me 5 vrima 15 coll nr i kontaktit 049252292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim