Bandasha reno laguna

Shitet nga: arton 11 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4bandasha te ri per reno. Laguna profili 16 jan me rrot kapne shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim