Bandasha reno laguna

Shitet nga: arton 24 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha per reno laguna jan te ri shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim