Bandasha reno laguna

Shitet nga: arton 28 Mar 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4
Bandashat pet reno jan profil 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim